У харківському парку знайшли труп. Інформація поліції
10 квітня у парку «Зелений гай» у Харкові правоохоронці виявили труп.
Про це повідомили в одному з Telegram-каналів із посиланням на очевидців. За їхніми словами, тіло пролежало там не один місяць.
Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУ Нацполіції в Харківській області. За даними правоохоронців, ймовірно, це жінка. Дані про подію зареєстрували.





