Обробляв землю на своєму городі: подробиці підриву жителя Харківщини
39-річний чоловік 20 травня підірвався на міні “пелюстка” у селі Нова Гусарівка Ізюмського району Харківської області, працюючи на власному городі.
Як розповіли в ГУ Нацполіції в Харківській області, під час обробки землі місцевий житель наїхав мотоблоком на невстановлений пристрій, який здетонував. Чоловіка доправили в лікарню.
Відкрито кримінальне провадження.
У ГУ ДСНС України в Харківській області також повідомили, що чоловік займався господарською діяльністю на присадибній ділянці.





