Ліцей та електропідстанцію пошкодили росіяни обстрілами на Харківщині
Росіяни вдень обстріляли село Івашки на Харківщині, повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко, передає Зоря-news.
«Сьогодні о 15.30 в наслідок мінометного обстрілу села Івашки практично знищено енергопідстанцію, світло відсутне. Пошкоджено будівлю Івашківського ліцею. Жертв немає», – розповів Віктор Коваленко.





