У Харкові готують до зими насосні станції
КП “Харківводоканал” продовжує підготовку насосних станцій до експлуатації в осінньо-зимовий період.
«Акцентуємо увагу на встановлення нової запірної арматури, яка грає важливу роль як у процесі водопостачання, так і під час непередбаченого відключення електроенергії. Також встановлюємо генератори. У зв’язку з поверненням харків’ян до міста та наближенням опалювального сезону навантаження на насосні станції збільшується, але ми повністю готові до роботи в заданому режимі», – наголосив Олександр Черняєв.
Також він повідомив, що паралельно комплекс необхідних робіт здійснюється і на насосних станціях: на об’єктах оновлюються і ремонтуються насосні агрегати, проводиться заміна запірної арматури та інших механізмів.





