«Досить красти». Харків’яни вийшли на акцію «Гроші – на ЗСУ» (відео)
Вранці 4 листопада у Харкові проходить акція «Гроші на ЗСУ». Кілька десятків містян вийшли з плакатами.
Відео з акції опублікували у соцмережах. Учасники вимагають спрямовувати кошти з місцевих бюджетів на допомогу Збройним Силам України.
Вони тримають плакати із написами: «Досить красти», «Гроші – на ЗСУ!», «Бруківку можна покласти пізніше».
Учасники акції пікетували біля будівлі ХОВА, пам’ятника Шевченку та міськради.
Відео: соцмережі





