Те, що Дубінський працює на Росію – це не новина – Фурса
Те, що Дубінський працює на Росію – то не новина. Новина, що росіяни дали йому позивний “Буратіно”. Що ж, влучно. Нічого не скажеш. Цікаво, то Коломойський тоді у них проходить як “Папа Карло” чи “Карабас-Барабас”?





