«Прильоти» по Харкову: Терехов повідомляє про двох постраждалих
Наразі відомо про двох постраждалих внаслідок ударів РФ по Харкову вночі 24 квітня.
«Обидва з осколковими пораненнями. Ними вже опікуються лікарі. На місці триває пошуково-рятувальна операція. Працюють усі відповідні служби», – повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
Нагадаємо, після 00:30 у Харкові було чутно кілька вибухів. Глава ХОВА Олег Синєгубов підтвердив, що окупанти завдають ударів і закликав бути в укриттях, а начальник Харківського військового гарнізону Сергій Мельник інформував про запуски ворогом ракет. Мер Ігор Терехов повідомив, що це був цілеспрямований удар по житловому комплексу у Шевченківському районі. За даними Синєгубова, попередньо, ворог застосував ракети С-300. Є руйнування цивільної інфраструктури.





