Харків частково без електрики через нічні “прильоти”: коли буде світло
У Харківобленерго вранці 9 вересня повідомили: через нічні удари КАБами Харків частково знеструмлений. Відключення – у двох районах.
“Внаслідок нічного ворожого удару частково знеструмлено Північну Салтівку та район сел. Жуковського у м. Харкові. Фахівці АТ “Харківобленерго” працюють над відновленням електропостачання та протягом декількох годин повернуть світло знеструмленим споживачам“, – проінформувала пресслужба Харківобленерго.
Нагадаємо, вибухи в Харкові чули близько третьої години ночі. Мер міста Ігор Терехов повідомив про удари КАБами по Київському району. Пошкоджені приватні будинки, горів гараж. Обійшлося без жертв. Начальник ХОВА Олег Синєгубов поінформував: ще одне влучання зафіксували в Малоданилівській громаді, пошкоджені чотири приватні будинки.





