Двох окупантів взяли у полон на півночі Харківщини: ЗСУ про втрати ворога
На Харківському напрямку ворог п’ять разів штурмував поблизу Вовчанська та Високої Яруги. Минулої доби окупанти завдали 43 удари дронами-камікадзе та здійснили 297 обстрілів позицій СОУ, повідомили в ОТУВ «Харків».
Втрати ворога за минулу добу склали 106 осіб, з них безповоротні – 51, санітарні – 53, а також двох окупантів взяли у полон.
Крім цього, на Харківському напрямку ворог втратив знищеними та пошкодженими 28 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема: одну ББМ, п’ять автомобілів, три одиниці спецтехніки та 19 БпЛА.
Знищено: 45 укриттів для особового складу, місце зберігання боєприпасів та стартову позицію запуску БпЛА.





