ЗСУ відвоювали село на Харківському напрямку – ISW
Село Глибоке бійці ЗСУ відбили у росіян на півночі Харківської області, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Українські сили 18 січня відвоювали втрачені позиції на північ від Харкова на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються.
Геолокаційні кадри від 18 січня показують, що ЗСУ нещодавно відвоювали втрачені позиції у південному Глибокому.
Підрозділи російського 11-го армійського корпусу (Ленінградський військовий округ) діють у районі Глибокого.
Росіяни продовжили наступ на північний схід від Харкова в районі Вовчанська 17 та 18 січня.





