• Воскресенье 17.01.2021
  • Харьков -16.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Маленькому українцю в Індії подарували вишиванку: акція «Народжені у вишиванках»

Мир    1074
Маленькому українцю в Індії подарували вишиванку: акція «Народжені у вишиванках»

Посольство України в далекій Індії долучилося до акції «Народжені у вишиванках». Головна мета — подарувати маленьким українцям національний одяг. 

Про це йдеться на офіційній сторінці Посольства у соцмережі Facebook.

«Надзвичайно раді повідомити, що ми започатковуємо в Республіці Індія акцію «Народжені у вишиванках», ініціативу громадської організації Всесвітній день вишиванки та її засновниці Лесі Воронюк. Наше посольство стало двадцятим посольством України у світі, що долучилось до акції, котра спрямована на відновлення традиції носіння вишиванок», — йдеться у повідомленні.

У акції взяв участь особисто посол України в Індії Ігор Поліха. Він вручив Ользі Гамалай вишиванку та український паспорт для її маленького сина Рай Капіла.

Довідка: акцію «Народжені у вишиванці» започаткувала громадська організація «Всесвітній день вишиванки» та її засновниця Леся Воронюка — українська письменниця та сценаристка, режисерка та громадська діячка. Мета цієї всесвітньої ініціативи полягає у тому, аби подарувати вишиті сорочки маленьким українцям з різних країн. Обов’язковою умовою є реєстрація малечі в посольствах України за кордоном.

Раніше повідомлялося про те, що  Україна презентувала мультфільм про правила захисту дітей від насильства.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.