• Пятница 10.07.2020
  • Харьков +23°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

У Харкові відбулась зустріч з представниками громадської організації (відео)

Общество    1624
У Харкові відбулась зустріч з представниками громадської організації (відео)

Засновниками організації є українські блогери, журналісти та волонтери.

У Харкові пройшла зустріч з представниками громадської організації “Демократична сокира”. Присутні могли поспілкуватись з питань економіки та юриспруденції з Микитою Соловйовим, який з грудня очолить міський осередок об’єднання.

Микита Соловйов, голова харківського осередку ГО “Демократична сокира”
Наша идеология является максимально свободной, максимально автономной отдельного человека как в гуманитарной сфере, так и в экономической жизни. Вся наша и экономическая программа, и гуманитарная построены на этих базовых либеральных принципах.

Олександр Нойнець, “вершник Війни” в ГО “Демократична сокира”
 Мы будем бороться за рынок земли, будем бороться за налог на выведенный капитал, за всяческую либерализацию законодательства украинского.

Засновниками організації “Демократична сокира” є українські блогери, журналісти та волонтери. Головним інструментом діяльності спільнота вважає тролінг.

Юрій Гудименко, “вершник Чуми” в ГО “Демократична сокира”
Єдине чим ми можемо привернути увагу ЗМІ та людей до себе це з гумором, просто та не звичайно розповідати про реально важкі речі. Про економічні, про позицію і місце України в світові й економіці, про те наскільки взаємопов’язаний патріотизм та економічна політика.

Антон Швець, “вершник Голод” в ГО “Демократична сокира”
Я считаю, что кто ясно мыслит, тот четко излагает. В тот момент, когда ясно мыслишь и понял в чем вещь, ты спокойно рассказываешь серьезные вещи. А весело получается потому, что я веселый человек.

За час свого існування «Демократична Сокира» вже провела не одну кампанію. Цього року спільнота підтримала законопроект щодо заміни податку на прибуток податком на виведений капітал та влаштувала флешмоб з блокування законопроекту 6688, що істотно обмежував свободу в інтернеті та права провайдерів.

Автор: Євгенія Петрова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.