• Понедельник 24.06.2019
  • Харьков +29°С
  • USD 26.27
  • EUR 29.72

В обласній лікарні для чорнобильців  завершують ремонт 4 відділень (відео)

Общество    587
В обласній лікарні для чорнобильців  завершують ремонт 4 відділень (відео)

30 років лікарня для ліквідаторів та постраждалих під час аваріїї на Чорнобильщині не знала капітального ремонту.

30 років лікарня для ліквідаторів та постраждалих під час аварії на ЧАЕС не знала капітального ремонту. Як повідомила керівниця медустанови Ірина Пирогова, цього року від Європейського інвестиційного банку та з обласного бюджету клініка отримала 9,7 мільйонів гривень.

Ірина Пирогова, в.о. головного лікаря облдиспансеру з радіаційного захисту населення
Ремонтные работы начались с августа. И вот, сейчас конец декабря, мы практически подходим к завершению. Конечно, еще много недоработок, много недоделок. Но, в принципе, мы подходим к завершению ремонта.

Лікарня отримала нове медичне обладнання – апарат ультразвукового дослідження та колоноскоп. Вручити сертифікати на техніку та ознайомитись з ходом ремонтних робіт завітала керівниця харківського регіону Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Окрім ремонту цієї профільної лікарні ми виділяємо фінансування з обласного бюджета на те, щоб забезпечувати пільгове лікування чорнобильців, та санаторно-курортне лікування. Також, виплачуємо одноразову допомогу до днів Чорнобиля. В цілому,якщо брати фінансування на одного чорнобильця в Україні – харківська область є одною з найперших. Тому що ми дуже багато приділяємо уваги забезпеченню кожного чорнобильця, кожного ліквідатора.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.