• Вторник 04.10.2022
  • Харьков
  •   +12°С
  • USD 36.57
  • EUR 35.64

У Харківському виші презентували проекти пам’ятників на честь захисників України (відео)

Культура   
У Харківському виші презентували проекти пам’ятників на честь захисників України (відео)

Переможців визначать на початку березня.

У Харківському національному університеті міського господарства презентували проекти пам’ятників на честь воїнів АТО. Це студентський конкурс. Зареєстровано 46 робіт представників трьох вишів – університету міського господарства, академії дизайну та мистецтв, університету будівництва та архітектури.

Ельвін Мамедов, учасник конкурсу
Я тоже служил 1,5 года. На линии фронта в Азербайджане. Я знаю, что солдаты чувствуют, когда приходит время идти на войну. Поэтому в первой идее я хотел изобразить образ троих солдат. Когда мы смотрим на солдата, мы не должны боятся, мы должны понимать, чувствовать.

Для участі у конкурсі необхідно було намалювати ескіз пам’ятника та зробити його макет, розрахувавши необхідну кількість матеріалів. Студенти розповідають: джерелом натхнення були вірші українських революціонерів, події на сході, пісні Скрябіна і Марка Бернеса.

 Алан Бутенко, учасник конкурсу
За основу была взята идея пробоины в стене. Символ той боли, той трагедии, которая была нанесена нашей стране, прежде всего родным и близким, солдатам. И вокруг этого я строил композицию.  Также журавли, как будто, они пролетают над городом и стремятся ввысь через вот этот просвет, как символ возможного будущего. 

За результатами конкурсу оберуть трьох переможців для зведення пам’ятників у трьох районах – Вовчанському, Краснокутському та Чугуївському. Також фіналісти отримають сертифікати на 7000 гривень.

Юрій Корсунов, член журі, радник голови ХОДА
Ми вважаємо, що молодь, яка долучається до сучасної історії України, пропускає її через себе. Вона стає з нами поруч і з нами поруч боронить Україну в сьогоднішньому дні. 

Анатолій Бабічев, член журі, заступник голови ХОДА
 Насправді, якщо поспілкуватися зі студентами, то це не просто намалювали або щось зробили. Дуже серйозна історія, дуже серйозна робота з документами, для того, щоб зробити якусь ідею, а після цього втілювати цю ідею в життя. 

До комісії журі входять представники від трьох районів, саме вони вирішать, які саме пам’ятники буде сконструйовано. Переможців визначать на початку березня.

Категории: Культура, Общество, Харьков; Теги: , ;
Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате
присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , а также Google Новости
смотрите в Youtube, TikTok, и на Телеканале Simon
Автор: Вікторія Бондаренко

Вы читали новость: «У Харківському виші презентували проекти пам’ятників на честь захисників України (відео)»; из категории Культура на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 25 февраля 2019 в 15:31;
  • Корреспондент Вікторія Бондаренко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У Харківському виші презентували проекти пам’ятників на честь захисників України (відео)".

×
[contact-form-7 id="157" title="Сообщить новость" html_class="b-formMessage"]