• Четверг 17.10.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 24.84
  • EUR 27.38

Київський районний суд Харкова виніс вирок обвинуваченим у смертельній ДТП на Сумській (відео)

Общество    792
Київський районний суд Харкова виніс вирок обвинуваченим у смертельній ДТП на Сумській (відео)

Зайцева і Дронов засуджені до 10 років позбавлення волі і позбавлені прав на керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Автівки Зайцевої та Дронова зіткнулись на вулиці Сумській у жовтні 2017 року. Позашляховик Зайцевої збив на тротуарі 11 людей – 5 загинули на місці, ще одна людина – померла у лікарні. Слухання справи тривало більше року. Під час останнього слова, Геннадій Дронов заявляє, що  не порушував правил дорожнього руху, Олена Зайцева свою провину визнала.

Геннадій Дронов, обвинувачений
Я не могу помочь материально не потому что у меня нет такого желания. Зачем такими высказываниями делать из меня бесчувственного черствого монстра? При первой же возможности я готов продать автомобиль volkswagen и отдать деньги погибшим и пострадавшим. Я каждый день прошу прощение бесчисленное количество раз. Я прошу его сейчас – простите меня. 

 Олена Зайцева, обвинувачена
Мне действительно очень жаль, я раскаиваюсь и готова нести любое наказание, которое мне назначит суд.

Суд визнав винними обох обвинувачених і призначив кожному по 10 років позбавлення волі, а також по 3 роки заборони на керування транспортними засобами

Юлія Бойко, кореспондентка
За майже півтора роки слухання у Київському райсуді відбулось майже 60 засідань, допитали 33 свідки та експертів. На фінальному етапі справа налічувала вже 11 томів. Однак на цьому вона не завершується, сторони захисту Зайцевої та Дронова планують подати апеляції.

Дронов не вважає вирок справедливим. Каже, таке покарання йому дали, щоб «суспільство заспокоїлось».

 Геннадій Дронов, обвинувачений
 – Ви будете оскаржувати рішення суду?- Да, будем. Я считаю, что это очень много и не справедливо. Вы все видели с самого начала весь процесс. Видели что происходило. 

 Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова
Ми наполягали на зовсім іншому, але надати повно правову оцінку вироку не можу. Але ми не задоволені. Ми будемо намагатися, щоб Дронова визнали не винуватим в апеляційній скарзі.

Олена Зайцева свого вироку не почула. Під час засідання дівчині стало зле та її вивели із зали.

Юлія Козир, адвокатеса Олени Зайцевої
 В черговий раз стало погано. Це тіж самі симптоми – наслідки черепно-мозкової травми, які останні місяці вона відчувала. Рішення щодо оскарження рішення ще не прийнято, будемо узгоджувати це з обвинуваченою. Вирок очікуваний, і Оленою, і мною. 

Вирок ще не набув чинності. Триває час на апеляційне оскарження.

Максим Блохін, начальник відділу прокуратури Харківської області
 Прокуратура надала безапечні докази вини кожного з обвинувачених. Ви почули той вирок, який очікувала сторона обвинувачення. Ми орієнтували суд на міру покарання, яка була б відповідною діям та їх наслідкам обвинувачених. Ми вважаємо, що вирок суду законний, об’єктивний та справедливий. 

Потерпілі вироком задовільні, але ще вимагатимуть притягнути до відповідальності експертів, які займалися виявленням опіатів у аналізах Зайцевої.

Справедливость восторжествовала.

 Впереди ещё апелляция и конституционный суд. Это ещё не конец.

Також, за рішенням суду Зайцева і Дронов мають солідарно виплатити майже 8 мільйонів гривень компенсації. Крім того, Дронов має відшкодувати 800 тисяч двом постраждалим.

 

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.