• Среда 22.05.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 26.2
  • EUR 29.26

WaveLight EX500: інновації у медичному центрі “Офтальміка” (відео)

Общество    360
WaveLight EX500: інновації у медичному центрі “Офтальміка” (відео)

Харків’янка Марія Лебедєва користувалася окулярами та контактними лінзами. Нещодавно жінка вирішила зробити операцію по відновленню зору і стала однією з перших пацієнтів, яку прооперували на новому лазері WaveLight EX500 у медичному центрі “Офтальміка”.

 Марія Лебедєва, пацієнтка МЦ “Офтальміка”
 Я пришла домой у меня ничего не пекло, ни жгло и я уже на следующий день пошла по своим делам, как будто я всю жизнь так ходила.

Лазер оснащений унікальними системами стеження за оком і розпізнавання ока по малюнку райдужної оболонки. WaveLight EX500 п’ятсот визнаний найшвидшим у світі та схвалений FDA управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів Міністерства охорони здоров’я США. Як запевняють харківські лікарі, пристрій є по-справжньому революційним, його використання дає можливість отримати бажані результати для пацієнта і чіткий зір на довгі роки.

 Оксана Стрелець, головна лікарка МЦ “Офтальміка”
 WaveLight EX500 – это совершенно новый уровень. Суперскорость, высочайшая точность, повышенна безопасность, все что есть в этом лазере – это именно то чего ждут и пациенты и врачи.

Лазерну корекцію зору в медичному центрі “Офтальмік” роблять уже майже 12 років. За цей час лікарі закладу провели більше 16 тисяч операцій.

Автор: Євгенія Петрова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.