• Суббота 19.10.2019
  • Харьков +10°С
  • USD 24.73
  • EUR 27.49

Світлична підписала розпорядження про завершення опалювального сезону на Харківщині (відео)

Общество    619
Світлична підписала розпорядження про завершення опалювального сезону на Харківщині (відео)

У Харкові опалення відключатимуть з 10 квітня – йдеться про будинки, а от навчальні, медичні та дитячі заклади ще можуть опалюватися деякий час.

На Харківщині завершується опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписала голова області Юлія Світлична. Припинення подачі тепла здійснюється за умови, якщо середньодобова температура впродовж трьох днів не опускається нижче 8 градусів.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Припинити подавати тепло в житлові будинки, навчальні, медичні, дитячі та інші заклади соціально-культурного призначення дозволено з 9 квітня. 

У Харкові батареї в будинках мають охолонути 10 квітня.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова
 Опалення буде вимкнено у житлових будинках і приміщеннях, обладнаних індивідуальними опалювальними приладами. При цьому лікарні, навчальні заклади та інші установи побутового та соціально-культурного призначення зможуть здійснювати опалення приміщень у межах бюджетних призначень на відповідний період.

Минулоріч опалювальний сезон розпочався в Харкові 15 жовтня. І хоч таких масштабних аварій на мережах як минулої зими не виникало, подекуди були затримки з пуском теплоносія. За чотири тижні після старту опалювального періоду без тепла залишалися 86 будинків у Шевченківському, Київському та Слобідському районах.

Тетяна Максимівна, мешканка будинку № 124 по вулиці Сумській
У нас позже всех всегда включают. Но так, как в этом году, так поздно, не включали никогда. Ну 27, ну 30, но сегодня уже 5 и даже вообще намека нет на отопление. 

Юрій Сидоренко, директор департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради
Ситуацию с горячей водой будут решать уже после того, как жилой фонд будет полностью подключен к воде. Видим и что есть немного аварийных отключений. Но там тоже пытаются все решать в оперативном порядке.

16 листопада через відсутність тепла в деяких будинках активісти збиралися біля мерії та пригощали гарячим чаєм перехожих.

Дмитро Гисін, учасник мітингу
У меня ребенок дома маленький, отопление у меня включили с опозданием на три недели. При чем мы заблаговременно интересовались, я предвидел эту ситуацию звонил на 15-62, о том что будет с опозданием об этом стало уже понятно 15 октября. 

У той же час, протягом минулого року комунальники перекладали комунікації, щоб не допустити повторення аварій. За інформацією “Харківських тепломереж”, усього за кредитні кошти Світового банку замінили 44 кілометри трубопроводів великого діаметра. Реконструювали магістралі по вулиці Благодатній, Нікітіна, на Шатилівці та на перетині Блюхера та Академіка Павлова. Цьогоріч масштаби перекладки мереж обіцяють збільшити. Світовий банк виділить місту новий транш у розмірі 14 мільйонів доларів.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.