• Четверг 04.06.2020
  • Харьков +11.82°С
  • USD 26.75
  • EUR 29.96

У Харкові поетапно відключатимуть холодну воду (відео)

Общество    1196
У Харкові поетапно відключатимуть холодну воду (відео)

Причина – планові роботи на насосних станціях “Водоканалу”. 

25 насосна станція обслуговує мешканців житлових масивів Павлово Поле та Олексіївка. Її продуктивність складає близько  80 тисяч кубометрів води на добу. Це одна з найбільших станцій Харкова, яких всього 20. Діагностувати обладнання почнуть поступово, на кожній із них.

Владлен Волков, директор комплексу “Харківводопостачання”
Мы планируем выполнить текущий и капитальный ремонт технологического оборудования, электротехнического оборудования, на водопроводных сетях будет выполнена замена аварийных участков, замена пожарных гидрантов, замена запорно-регулирующей арматуры. 

Планові роботи ведуться в межах підготовки до нового осінньо-зимового періоду. Завершити діагностику в усіх районах міста планують до 15 вересня. Комунальники запевняють, що в кожному перекриватимуть водопостачання приблизно на добу. Першими з незручностями зіткнуться мешканці Нової Баварії. Там планові роботи мають початися за тиждень.

Владлен Волков, директор комплексу “Харківводопостачання”
 Коммунальное предприятие кроме того, что ведет аналитику аварийных ситуаций на водопроводных сетях еще располагает специализированной лабораторией, которая имеет аккредитацию и оборудованная современными приборами и оборудованием, которое позволяет не только обнаруживать те дефекты, которые есть на сети, но еще и диагностировать скрытые утечки. 

За добу в Харкові через аварії на мережах та їхню зношеність втрачається близько 30 тисяч кубометрів води, розповідають комунальники. Це більше 5,5% загального обсягу. Всього місто споживає півмільйона кубометрів. Найбільше води поступає з річки Сіверський Донець та Краснопавлівського водосховища. Комунальники запевняють, що витік палива до річки Харків, який стався на вулиці Шевченка напередодні через пошкодження бензовоза, ніяк не вплине на якість води.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.