• Среда 24.07.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 25.63
  • EUR 28.64

На Харківщині тимчасово змінили місце голосування 27 тисяч осіб (відео)

Общество    295
На Харківщині тимчасово змінили місце голосування 27 тисяч осіб (відео)

До четверга громадянам мають надійти запрошення. 

У Харківській області утворено 14 окружних виборчих комісій: 7 по Харкову та 7 – у містах регіону. Всі вони забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем та оргтехнікою.

Сергій Коваленко, начальник організаційного відділу апарату ХОДА
З метою сприяння виборчих комісій в області створено робочу групу. До її складу ввійшли представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування так і представники Нацполіції, ДСНС.

З 18 квітня поліція переходить на посилений режим несення служби .

Сергій Бербасов, начальник управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Харківській області
УВК взяті під охорону. Здійснюється охорона публічного порядку та забезпечується збереження бюлетенів. Крім того на теперішній час проведені всі розрахунки залучених сил та засобів щодо охорони публічного порядку під час другого туру виборів і на всіх дільницях будуть присутні правоохоронці. Усього буде залучено близько 9 тисяч правоохоронців.

Начальниця відділу адміністрування Держреєстру виборців Світлана Коломієць у свою чергу повідомила: у Харківській області 27 тисяч осіб тимчасово змінили місце голосування.

 Світлана Коломієць, начальниця відділу адміністрування Держреєстру виборців апарату ХОДА
Якщо порівнювати з минулим туром, то тимчасове місце голосування хотіли змінити 23 тисячі виборців. Було багато нарікань щодо довгих черг. Але не треба забувати що у нас на проведення першого туру було 3 місяці. А зараз – тільки тиждень. Тому було дуже велике навантаження. Але всі заяви які подані – оброблені.

У середу мають надіслати запрошення. Тим, хто їх не отримав, радять звернутися до виборчої комісії або перевірити себе у списках на сайті держреєстру виборців.

Світлана Коломієць, начальниця відділу адміністрування Держреєстру виборців апарату ХОДА
У разі якщо виборця немає у списках, треба звернутися з повозовом до місцевого суду до 18-го квітня, а потім з рішенням суду до 20-го числа звернутися до виборчої комісії за місцем проживання. У день виборів ніякі зміни вноситися в списки не будуть.

Що стосується так званих “мертвих душ”, то в обладміністрації запевнили: держреєстр виборців оновлює інформацію та виключає померлих громадян зі списків.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.