• Вторник 26.05.2020
  • Харьков +12°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.32

У Харкові тіло померлого чоловіка майже тиждень пролежало у його власній квартирі (відео)

Общество    1138
У Харкові тіло померлого чоловіка майже тиждень пролежало у його власній квартирі (відео)

Сусіди почали бити на сполох, коли трупний запах почав пробиватися з оселі до під’їзду. 

50-річного померлого чоловіка знайшли у тамбурі сусідські діти. Люди викликали швидку та поліцію. Правоохоронці констатували смерть, занесли тіло до квартири та поїхали. За словами мешканців будинку, померлий пролежав близько тижня.

Фатума, сусідка померлого
 Выезжает оперативная група, делает какие-то записи. На наши звонки они отвечают, но на вопрос буду ли его вывозить никто ничего конкретно не отвечает. Уже запах есть в тамбуре, в квартиру заходить не возможно.

Друзів та родичів, за словами сусідів, у померлого не було. Тому похованням займатися нікому.

Фатума, сусідка померлого
 Никто к нему не ходил. Родственников мы его не знаем. Где-то лет 7-8 назад видели его жену с сыном, но только раз. Сам он такой неблагополучный. И пьяница, и может быть наркоман.

Коли до тамбуру через запах було вже не можна було зайти, сусіди померлого зібрали гроші та викликали приватне агентство ритуальних послуг. Аби тіло забрали та поховали. За словами юристів, вирішувати подібні проблеми повинні правоохоронці та спеціалізоване КП.

 Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”
 В случае когда человек умер и некого из родственников нет, необходимо обращаться в полицию и “скорую помощь”. Они обязаны забрать труп в морг и если есть основание назначения экспертизы, провести её. Согласно харьковским правилам, если родственники отказываются провести захоронение, то коммунальное предприятие за собственный счет производит захоронение.

Юристи відзначають, спеціалісти могли і не забрати тіло через перевантажені морги. Адже після прийняття в минулому року нового закону про поховання слідчий не може сам призначати експертизу. Він повинен через прокурора звертатися до слідчого судді. У того буде 72 години, щоб призначити експертизу. Без висновку спеціалістів поховання не можливе. Щодня в Україні вмирають більше 1500 осіб – і за кожним випадком потрібно рішення суду.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.