• Понедельник 18.11.2019
  • Харьков +1°С
  • USD 24.22
  • EUR 26.72

На трасі Мерефа-Лозова-Павлоград ремонтують чотири шляхопроводи (відео)

Общество    465
На трасі Мерефа-Лозова-Павлоград ремонтують чотири шляхопроводи (відео)

 Відновлено покриття до міста Первомайський та в бік Лозівського району. Також на дорогах області проводяться роботи з ліквідації ямковості.

З 89 магістралей місцевого значення 41 уже відновлені, на 8 роботи ще ведуться, звітують у держпідприєстві “Дороги Харківщини”. Розпочато ремонт мосту в Андріївці, триває будівництво об’їзної дороги біля Лозової.

Ігор Турченко, директор ДП “Дороги Харківщини”
Роботу ведуть у повному обсязі відповідно до графіку. Підрядник виконав роботи на 30%. Завершуються роботи з відсипання глини. На наступному тижні планується завезти пісок та щебінь на основу.

Цьогоріч в області планують відновити 15 об’єктів – майже половина вже зроблена. За кілька днів завершаться роботи на ділянці біля Старого Мерчику Валківського району. На дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград відновлено покриття до міста Первомайський та в бік Лозівського району. Поклали новий асфальт на дорогах Харків-Вовчанськ, Харків-Зміїв-Балаклія, Чугуїв-Печеніги, Київ-Харків-Довжанський.

 Сергій Пляка, заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області
Сьогодні повинні закінчити роботи з укладання асфальтобетонної суміші на дорозі Дергачі-Козача Лопань. Із запланованих 4,8 км відновлення покриття з відновленням основи роботи виконані на 4,5 км. 

Продовжується ліквідація ямковості. Також розпочаті заходи щодо посилення безпеки дорожнього руху в районі харківської окружної. Практично розроблений проект з влаштування надземного пішохідного переходу на дорозі Харків-Щербаківка.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.