• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +14.84°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.93

Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці» (відео)

Общество    454
Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці» (відео)

Губернаторка вислухала скарги та проблеми мешканців області. 

У харків’янки Наталі лихо – 59-річній мамі поставили діагноз “пухлина жовчних проток”. Жінка каже, хворобу не лікують навіть за кордоном.

 Наталя, харків’янка
Эти процедуры довольно дорогостоящие. Мы – дети, маму поддерживаем и финансово помогаем, но этого не достаточно. Обратились за помощью к Юлии Александровне. Обещала помочь. 

Харків’янка Олена сподівається на фінансову підтримку, в неї також хворіє мама.

 Олена Буканова, харків’янка
После встречи нам пообещали возмещение материальной помощи до 20 000 гривен. Будем надяться на лучшее, будем лечится. Настрой позитивный – все будет хорошо. 

По допомогу до голови області звернулися співробітники різних підрозділів Південної залізниці. Начальник виробничого підрозділу «Люботинська дистанція колії» Андрій Яловенко розповів: потрібна нова машина для очищення стічних вод, адже стара постійно ламається.

 Андрій Яловенко, начальник підрозділу «Люботинська дистанція колії»
Я обратился к губернатору, так как у меня уже есть опыт обращения: в прошлом году мы просили у губернатора новый мусоровоз. Она не отказала и нам предоставили два мусоровоза. Теперь мне дали полномочия, чтоб я снова встретился с губернатором и она нам снова поможет.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Ми заслухали близько п’ятнадцяти людей, які звернулися з різними проблемами. Здебільшого проблеми стосувалися здоров’я, і дійсно, велика кількість людей звертається за допомогою до лікарів, але вони повинні знати те, що в області існують програми, які безкоштовно надають допомогу людям. За кошти облдержадміністрації можна поставити собі кардіостимулятор і багато чого іншого. Ми закладаємо кошти до бюджету, щоб мінімізувати витрати населення.

Всі питання, озвучені під час прийому, взяли на особистий контроль керівники підрозділів облдержадміністрації.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.