• Среда 13.11.2019
  • Харьков +3°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

У Золочівському районі відзначили другу річницю заснування об’єднаної територіальної громади (відео)

Общество    327
У Золочівському районі відзначили другу річницю заснування об’єднаної територіальної громади (відео)

На святі розповіли про головні досягнення, які відбулися за цей час. Також найкращих працівників нагородили пам’ятними дипломами.

На центральному майдані Золочева – святковий концерт. Мешканці відзначають другу річницю заснування об’єднаної територіальної громади. Голова селищної ради Леонід Канівець зазначає: не забули й про ще одну пам’ятну дату – 76 річницю визволення Золочева від нацистських окупантів. Також розповідає про досягнення після об’єднання.

Леонід Канівець, голова Золочівської селищної ради
Почали будувати дороги, відбудовувати ФАПи, будувати музикальну школу. Відбудували новий оздоровче-фізкультурний комплекс. Все важко перерахувати. Дуже багато дитячих та спортивних майданчиків.

Перший заступник голови облради Віктор Коваленко зазначає: проблемні питання вирішують комплексно. За його словами, в деяких селах району цього не робили десятиріччями.

Віктор Коваленко, перший заступник голови Харківської облради
Перш за все, головне досягнення – це створення самої об’єднаної територіальної громади. Вона дала відчутний поштовх до сподівань, які є у людей. Це – головне. Це – віра в те, що громада може сама управляти процесами, створювати плани та стратегії розвитку. І як результат – люди вже побачили істотні зміни. 

Під час робочої поїздки на Золочівщину на свято також завітала губернаторка Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Минулого року ви започаткували гарну традицію і сьогодні будуєте вже нову історію розвитку Золочівської ОТГ. За цей період невеликий, два роки, змогли зробити чимало. Звичайно, ми й далі підтримуватимемо всі ваші гарні справи та плани. 

Також Світлична відзначила, що за останні роки на Золочівщині побудували та відновили цілу низку об’єктів – освітніх, соціальних, спортивних та інфраструктурних.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.