• Среда 22.01.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.26
  • EUR 26.97

До Харкова надійшли нові машини швидкої допомоги (відео)

Общество    732
До Харкова надійшли нові машини швидкої допомоги (відео)

10 автомобілів доповнили автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнили 5 машин марки Ford та 5 Peugeot. Їх укомплектовано сучасним обладнанням виробництва Німеччини та Іспанії. Автомобілі закуплені коштом обласного бюджету.

Віктор Забашта, директор КЗОЗ “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”
Практично все – це дефібрилятори, які обладнані і монітором, і кардіостимулятором, і тим же кардіографом вмонтованим. До цього йдуть кардіографи дублювальні, апарат штучної вентиляції легень і кисневі інгалятори.

Забашта повідомив: Ford обслуговуватимуть лікарі медицини катастроф, а Peugeot відправлять до районів області. Зазначив, що попри поновлення автопарку близько 50 автівок заклад орендує в інших медустановах.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Ми розуміємо, що багато закладів знаходяться у вкрай важкому стані, накопичуючи свої проблеми роками. Тому приходимо комплексно до цього питання – укріплюємо ремонтами: де частково, де комплексно. Будуємо сільські амбулаторії, а також зводимо нові комплекси. Минулого року було закуплено майже 280 одиниць медичного обладнання. Цього року продовжуємо аналогічні заклади.

Наразі автопарк “швидких” у регіоні нараховує 220 автівок. За останні 5 років коштом обласного бюджету медики отримали 44 машини.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.