У Харкові поховали нацгвардійця, який загинув під час артобстрілу на Світлодарській дузі (відео)
На Алеї героїв 18-го кладовища попрощалися із загиблим на Донбасі українським військовим. Боєць Нацгвардії Сергій Михальчук загинув 14 грудня в результаті артилерійського обстрілу в районі Світлодарської дуги. Йому був 21 рік.
Іван Миропольський, командир військової частини №3018 Нацгвардії України
У результаті попадання міни в окоп прийняв рішення прикрити товарища собою. Тому що товарищ не встиг дійти до укриття. Більшість осколків узяв на себе. Отримав поранення, не сумісні з життям. Товариш отримав більш легкі поранення.
Командир каже: хлопець служив за контрактом півтора року. Був добрим, відмінним спортсменом.
Боєць Нацгвардії України (позивний «Тренер»)
Зайшов в підрозділ і відразу знайшов своє місце. Був такий чутливий, ніколи не проходив мимо, якщо бачив, що у когось проблеми. Хлопці його любили. Для мене він був як син, бо за віком він як мій син.
Михальчук мешкав у селі Великі Проходи, що під Харковом. Виріс у багатодітній родині. Перша вчителька згадує Сергія як світлу людину.Та показує його фотографію.
Ольга Науменко, перша вчителька загиблого бійця
Рано приезжал в школу. Никогда ни с кем не конфликтовал. Добрый, позитивный, солнечный ребенок.
Михальчука представлено до високої державної нагороди «Герой України».








