• Среда 12.08.2020
  • Харьков +22.33°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Харківський пенсіонер вигнав кота із будинку та отримав за це зеленкою в обличчя (відео)

Общество    741
Харківський пенсіонер вигнав кота із будинку та отримав за це зеленкою в обличчя (відео)

Відео з камер відеоспостереження, які встановлені в будинку на вулиці Академіка Павлова 160 – Д, зафіксували як чоловік виганяє сусідського кота на прізвисько Чівас із під’їзду.

Хозяйка тварини Наталя Максимова обурюється: чотирилапий улюбленець вперше вибіг до тамбуру. Коли жінка поверталася з роботи, тварина непомітно вибігла через відчинені двері.

 

Наталя Максимова, хазяйка кота

Обнаружили мы, что нет кота утром. Перерыли всю квартиру. Коты часто бывает спят в шкафах где-то под одеялом. Но он не встретил нас утром, не завтракал с нами. Когда мы обнаружили, что кота нет – мы решили, что он каким-то образом мог выйти в тамбур.

 

Родина вирішила переглянути, що записали камери тим вечором.

 

Наталя Максимова, хазяйка кота

Он бил его ногами. Потом взял зашкварник и вынес на улицу, ждал, пока дверь закроется, чтобы кот обратно не мог зайти. Кот остался возле входной двери подъезда. Буквально через 5 минут шла его жена.

 

 

Але сусідка прогнала тварину й звідти, – розповідає Наталя. Після побаченого родина була в розпачі та не змогла стримати емоції.

 

Ніколь Костенко, кореспондентка

Сварка відбувалася ось за цими дверима в тамбурі. Хазяйка кота шукала тварину цілий день. За її словами, вона не раз приходила до сусіда, аби дізнатися, чому він вирішив прогнати її улюбленця. Але відповіді так і не дочекалася, тому й хлюпнула зеленкою в обличчя чоловікові.

 

Наталя запевняє, що її сусіди постійно сваряться з багатьма мешканцями будинку. Але деякі люди це спростовують. Розповідають, що сімейне подружжя товариське та не конфліктне.

 

Володимир, мешканець будинку № 150-Д на вулиці Академіка Павлова

Нормальный он человек. Каких-то эксцессов с ним не было. Конфликтов не было. И она такая же. Здороваемся, какие-то события обсуждаем.

 

Мешканці будинку кажуть, що часто бачили Чіваса в під’їзді. Відпускали господарі тварину на прогулянку або просто не помічали, як вона вибігає з квартири, не знають. Здогадуються, що пенсіонеру набридлі такі гості, тому й вирішив позбавитися кота.

 

Ольга, мешканка будинку № 150-Д на вулиці Академіка Павлова
Все спокойно было. Может они просто негативно относятся к животным и так произошло, но ничего такого не было. Никаких между ними конфликтов я не слышала.

Володимир, мешканець будинку № 150-Д на вулиці Академіка Павлова
Я часто видел в коридоре эту кошку или кота, не знаю. Видел его не раз возле лифта.

 

Інші ж мешканці кажуть, що жодного разу не бачили кота за межами квартири. Тому відгукнулися на допомогу та шукали його майже всім районом.

 

Ірина, мешканка будинку № 150-Д на вулиці Академіка Павлова

Я первый раз эту кошку увидела на фотографии. Но эта кошечка домашняя, домашняя, полностью домашняя.

Після декількох днів пошуку Чіваса все ж знайшли. Пухнастий ховався у дворі під капотом автівки.

 

Наталя Максимова, хазяйка кота

Ночью какой-то мужчина приехал к нашим соседям, он не жилец нашего дома. Он знал всю эту историю, ему подруга рассказывала. Он вышел покурить и увидел, как какой-то кот домашний побежал под машинами.

 

 

Пенсіонер, який прогнав кота, двері нашій знімальній групі не відчинив. Через те, що сусіди облили його обличчя зеленкою, він викликав патрульних та написав заяву до поліції. Теж саме зробили й господарі тварини. Наталя свою провину визнає та запевняє: за свій вчинок готова нести покарання.

Автор: Ніколь Костенко 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.