• Среда 12.08.2020
  • Харьков +22.33°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

МОЗ України завершує підготовку до евакуації українців з Уханю

Общество    621
МОЗ України завершує підготовку до евакуації українців з Уханю

З Уханю наших співвтчизників збираються доставити 19-го лютого. Попередньо працівники МОЗ ретельно вивчали досвід інших країн, щоб запобігти його поширення в Україні.

“МОЗ спільно з урядом, а також під особистим контролем президента робить все можливе для того, щоб не допустити занесення гострої респіраторної вірусної хвороби, спричиненої новим коронавірусом, на території України, а також все, щоб у разі її занесення вчасно виявити хворобу, локалізувати і не допустити поширення”, – таку заяву заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

В ефірі програми “Право на владу” міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька повідомила, що з нашими громадянами підтримує зв’язок МЗС України. Мінінфраструктури забезпечує організацію евакуації та авіаборт, а оперативний штаб в уряді забезпечує фінансовий бік справи.

“Затримки немає. Повинна бути планомірна процедура ухвалення рішень, щоб забезпечити прибуття в Україну і дати можливість всім почуватись у безпеці. Всі рішення ми узгодили з усіма міністерствами”, – пояснила Скалецька.

Наразі уряд країни працює над тим, щоб убезпечити українців від зараження інфекцією по всій території України. Розглядаються різноманітні варіанти безпечного розміщення евакуйованих осіб і дізнаються про методи евакуації, які застосовували інші країни.

Евакуйованим з Китаю громадянам слід бути готовими до двотижневої ізоляції на карантин в одному із медичних закладів. Разом із потенційними пацієнтами перебуватиме медична бригада з двох лікарів та медсестри, котрі мають спеціальну підготовку для роботи в умовах медицини катастроф. На даний момент в Україні вже визначено медичні установи, котрі лікуватимуть хворих, що мають підозру на інфікацію коронавірусом.

Нині вже названо дату евакуації українців з Уханю.

 

 

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.