• Четверг 28.01.2021
  • Харьков +3.95°С
  • USD 28.17
  • EUR 34.12

У Харкові відсвяткували день усіх закоханих (відео)

Общество    818
У Харкові відсвяткували день усіх закоханих (відео)

14 лютого повітрям шириться романтика, адже у світі святкують день закоханих. За легендами, звичай відправляти коханим так звані «валентинки» з’явився ще у середньовіччя.

Петро Іванович харків’янин

Любовь она всегда была, есть и будет, надо любить, любить, уважать. По этому я хочу поздравить всех харьковчан с праздником , всех влюбленных с днем святого Валентина. Любите, радуйтесь и влюбляйтесь.

 

14 лютого у світі відзначають день святого Валентина. Харків’яни до цієї дати ставляться по різному .

Микита та Влада, закохані

Мне восемнадцать. Пятнадцать. Да, давно знакомы, встречаемся уже четыре месяца. Сегодня замечательный день, вот я подарил своей девушке цветы.

 

 

Микита, студент

 Просто я одинокий. – Так может сегодня найдете свою вторую половинку? – Вон стоит улыбается.

 

 

Віталій, студент

Отношусь нейтрально, просто обычный день, если у человека есть половинка, он ей уделяет больше внимания, если нет половинки, то человек либо в депрессии, либо ему все-равно.

 

 

Руслана Богдан, кореспондентка

Як казав письменник Оноре де Бальзак: у годині кохання- ціле життя. Та 14 чотирнадцятого лютого – у закоханих є 24 години, аби зізнатися у своїх почуттях, зробити пропозицію руки і серця та навіть відсвяткувати весілля.

 

За три роки існування пілотного проєкту “Шлюб за добу” комунальне підприємство “Щасливе місто” зареєструвало близько шести тисяч закоханих пар. Альвіра Сипаєнко – заступниця директора КП розповідає, що 14 лютого зіграти весілля з церемонією побажали 3 пари. Ще 7 – просто оформили документи на шлюб.

Альвіра Сипаєнко, заступниця директора КП «Щасливе місто»

Мы предоставляем полностью атрибутику для росписи,потом это все , конечно же, остается у ребят. Мы проводим в основном торжественные регистрации здесь, в доме ученых и так же мы можем привезти документы в любую точку города в любое время.

Наречена намагається не заплакати, майбутній чоловік – усміхається гостям. Влада та Микита розповідають: зустрічалися два роки. Новостворене сімейство Подпоріних зізнається, ідея узаконити відносини виникла несподівано, під час відпустки.

 

Влада і Микита молодята

Нам кажется, что это достаточно символично, расписатся в день всех влюбленных. По этому мы и выбрали такую дату. Мы рады и счастливы. Надеемся, что все будет хорошо, мы в этом уверены.

 

Саме до дня закоханих Світлана Рибалка – доктор мистецтвознавства вирішила присвятити виставку своєї колекції японських кімоно. Хотіла показати, як вдягаються незаміжні японські дівчата, аби своїм виглядом привернути увагу судженого.

Світлана Рибалко, сходознавчиня

Виставка називається «Вітер кохання», тому що щоб ми не розповідали про кімоно, так чи інакше це все одно про кохання. Довгий рукав, вважалося, що він якби то утворює вітер, а вітер навиває, звичайно, кохання.

 

Жінка колекціонує японські прикраси та елементи одягу більше двадцяти років. Каже: перлиною виставки є кімоно, що було вироблено приблизно в 50-і роки минулого сторіччя. Виставка триває в музеї одягу на вулиці Римарська.

Автор: Руслана Богдан
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.