• Пятница 04.12.2020
  • Харьков -2.11°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

Захисник ДАПу, кіборг Євген Ареф’єв помер від інсульту під Києвом (фото)

Происшествия    2085
Захисник ДАПу, кіборг Євген Ареф’єв помер від інсульту під Києвом (фото)

17 лютого 2020 року з життя пішов капітан Збройних сил України, учасник російсько-української війни, командир розвідувального взводу та кіборг, який у 2014 році захищав Донецький аеропорт.

17 лютого друзі та побратими Євгена Ареф’єва повідомили, що чоловік помер від інфаркту.

“Сегодня ушёл от нас Спартак, но мы будем помнить тебя! Я надеялся…. слов нет, опять пустота в душе!”, – написав побратим Євгена, Іван Трембовецький, на своїй сторінці у Facebook.

“Инсульт на передовой! Не справился он долго боролся!”, – повідомив чоловік.

Євген Ареф’єв займався будівельними роботами — утеплював будинки, виготовляв пінопласт. Після початку війни на сході України добровольцем пішов до військкомату.

Він був командиром розвідувального взводу, першого батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади. Брав участь у боях за Донецький аеропорт в жовтні 2014-го.

3 листопада 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

20 січня 2020 року чоловік відсвяткував свій 47 День Народження, а через 3 дні з’явилися перші дописи що у героя трапився інсульт. Він довго боровся з недугом, але не витримав і пішов в вічність.

Помер чоловік у Славутичі, що під Києвом. Як повідомили на сторінці міської ради міста Славутича, Ареф’єв був чесним і відповідальним командиром, а також надійним товаришем.

“На 47 році життя пішов з життя житель Славутича Євген Ареф’єв. Захисник України, військовий за покликом серця, справжній офіцер-професіонал, у якого був позивний Спартак. Відповідальний командир, який завжди піклувався про своїх солдатів. Кіборг, який воював за Донецький аеропорт. Всі знали його чесним, порядним товаришем, який завжди приходив на допомогу. Він любив життя і пішов з неї справжнім захисником нашої країни. За виявлену особливу мужність був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя, розділяємо їх горе”, – сказано в повідомленні.

Автор: Софія Краснікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.