• Понедельник 30.03.2020
  • Харьков +9.91°С
  • USD 28.18
  • EUR 30.9

МОЗ проводить фаховий тренінг для попередження коронавірусу в Україні

Общество    673
МОЗ проводить фаховий тренінг для попередження коронавірусу в Україні

Центр Громадського здоров’я МОЗ України за сприяння Всесвітньої організації охорони здоров’я   проводить дводенний тренінг для групи епідеміологів та вірусологів з усієї країни. 70 фахівців отримають знання про те,  як готуватися та реагувати на спалах COVID-19.

На фото головному фото (під заголовком) зображено графік, котрий наявно демонструє, що пік зростання числа інфікованих на коронавірус COVID-19 прийшовся на четвер 13 лютого. Однак, з того ж дня почала зростати кількість одужалих.

Наразі жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на ускладнення від COVID-19 в Україні не зафіксовано. Однак лдікарі на чолі з МОЗ докладають зусиль, щоб зустріти можливу небезпеку підготованими до дій. Тому нинішній тренінг сфокусовано, найперше, на наданні повної інформації про новий коронавірус, а також – останніх рекомендаціях ВООЗ по боротьбі з ним.

Окрім того, навчені на тренінгу спеціалісти мають поширювати практичну інформацію про алгоритми дій лікарів-епідеміологів та вірусологів, котрі працюють у лабораторіях на місцях.  Тренінг включає знання того, як працювати з інформацією під час кризової ситуації, якщо COVID-19 прийде в Україну.

На тренінгу  отримують інформацію понад 70 столичних епідеміологів та вірусологів,і так само – з різних регіонів України.

Нагадуємо, що на тлі загрози коронавірусу, не нехтуйте масовішими хворобами.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.