• Вторник 02.06.2020
  • Харьков +12.96°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.93

Без температури та ознак захворювання: евакуйовані українці з Шарм-ель-Шейху прилетіли до Харкова (відео)

Общество    15056
Без температури та ознак захворювання: евакуйовані українці з Шарм-ель-Шейху прилетіли до Харкова (відео)

До Харкова спецрейсом прилетіли українські туристи з Єгипту.

Один з них – Сергій. Чоловік розповідає: разом із родиною полетів відпочивати до Шарм-ель-Шейху 7-ого березня. Мали повернутися 14-го, але рейс несподівано затримали на три дні.

Сергій, прибув спецрейсом з Єгипту до Харкова

Я рад, что мы наконец-то вернулись домой. Три дня посидели просто, три дня держали без какой-либо информации, говорили: “Приходите завтра, будем уточнять”. И вот вчера вечером появились списки. Забрали. Самолеты сегодня ночью начали летать, каждые там 5-10 минут буквально. Там рейсов на сайте SkyUP, в основном же они отменяли, там сейчас куча рейсов.

Температурний скринінг проводили постійно, запевняють українці. Лікарі перевіряли стан здоров’я туристів у готелі, під час посадки до літака та після прибуття до Харкова. Кажуть, що в більшості готелів адміністратори лише рекомендували не знаходитися в натовпі та відмовитися від екскурсій.

Олена, прибула спецрейсом з Єгипту до Харкова

У нас было все нормально, карантина никакого не было. Просто проводили время за то, что нам туроператор предоставил. – Из отеля вам разрешали выходить? – Да, жили, как и жили.

Люди згадують: паніці щодо затримання літаків не піддавалися. Але за ці три дні в очікуванні рейсу без інцидентів все ж не обійшлося.

Віталій, прибув спецрейсом з Єгипту до Харкова

Вырубили по всему Шарм-эль-Шейху полностью связь, Интернет, не могли ни местные созваниваться, ни мы. Вот был такой нюанс до 8 или 9 вечера. Паника была, мы не могли связаться ни с родными, ни с близкими. И гиды наши тоже не понимали ситуацию.

Усіх українців, які прилетіли до Харкова спецрейсом, вже відпустили по домівках. На обсервацію до медзакладів їх не розміщуватимуть.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.