• Среда 23.09.2020
  • Харьков +23.95°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

По вулиці Астрономічній – ремонт систем постачання тепла

Общество    654
По вулиці Астрономічній – ремонт систем постачання тепла

Як стало відомо МГ “Об’єктив”, у Харкові протягом трьох днів у трьох будинках по вулиці Астрономічній відключають опалення. У КП “Харківські теплові мережі” дали пояснення.

Протягом трьох діб, 23-25 березня 2020 року в Харкові у багатоквартирному будинку за адресою Астрономічна, з7 вдень відключають теплопостачання. В квартирах дуже холодно, опалення вмикають на ніч, тоді батареї ледь-ледь теплі.

Мешканка будинку Ірина Белецька, котра мешкає на другому поверсі цього будинку, виклала обурливий допис на своїй сторінці в Facebook, де, зокрема, написала (мовою оригіналу):

 

“Третий день подряд отключают отопление. Меня конечно радует солнышко за окном , но в квартире колотун.” Далі пані Ірина звертається до міського голови Геннадія Кернеса, запрошуючи його на чашку чаю, щоб обговорити проблеми роботи міських служб ЖКХ.

 

Ми поцікавилися у авторки допису ситуацією в будинку і ось що вона розповіла телефоном:

“Труби, через які подається тепло холодні. Дякувати Богу, тече тепла водичка з крану – хоч не льодяною руки миємо. Я зверталася в службу 1562, вони спитали, чи холодно лише в моїй квартирі. Але ж не можу я під час карантину ходити по сусідах і розпитувати їх про стан справ. Точну температуру повітря повідомити не можу, бо термометра не маю. Я ще не хвора, але за таких обставин це – справа часу. Три дні тому, коли я телефонувала в службу 1562, мені сказали, що сталася аварія і пообіцяли увімкнути тепло о 22-00. Увімкнули трохи раніше, але наступного дня знову вимкнули. І так вже третю добу. У нас таке відбувалося постійно – всю зиму. Якщо погортати мій Фейсбук, то – що місяця нам відключають опалення – я про це писала. Добре, що зима була відносно теплою. Але ми мерзли всю зиму: відключали опалення на 2-3 дні. А платимо за тепло – ніби його подають нормально. Увімкнули нам його в середині листопада. Вже набридло їм телефонувати. Я дзвоню – толку ніякого. Кілька разів телефонувала – питала чому розрили дорогу напроти аквапарку “Волна” (Астрономічна, 7А – ред.). Вже понад два місяці там неможливо нормально проїхати- ні маршруткам, ні приватному транспорту. Теж не реагують. Скільки не питала – що відбувається – не знає ніхто. Все дістало, сил не маю.”

Кореспондент МГ “Об’єктив” звернулася за роз’ясненнями до Київської філії КП “Харківські теплові мережі” за телефоном 050-364-61-93, який вказано на офіційному сайті КП.

Чиновниця, котра категорично відмовилася назвати свої ім’я та прізвище, пояснила: “У будинках 37-39 по вулиці Астрономічній ідуть ремонтні роботи. Вмикаємо тепло увечері о 18-00. Скільки це ще буде тривати, сказати не можу. Інформацію маю лише за поточний день.”

Відносно запитання щодо того, що по вулиці Астрономічній перекрито проїзд, чиновниця запитала в колеги: “Что там у нас на Астраномической?,і через паузу повідомила,Вам звонили когда, только что? Вчера мы уже все зарыли”.

На прохання назвати прізвище, чиновниця назвалася “Технік № 2” і передала телефон колезі. Чоловічій голос запропонував звертатися в пресслужбу КП “Харківські теплові мережі”.

Нагадуємо: КП “Харківські теплові мережі” просять телефонувати й звертатися Інтернетом

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.