• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

Нацгвардійці виходять у Харкові на вечірнє патрулювання (відео)

Общество    824
Нацгвардійці виходять у Харкові на вечірнє патрулювання (відео)

На патрулювання вулицями Харкова нацгвардійці виходять щодня з початку карантину. Кажуть: особливу увагу приділяють районам, де обстановка більш напружена.

Яків Єманов, офіцер Нацгвардії України

З метою недопущення порушень чинного законодавства та законних прав і інтересів громадян Національна гвардія України залучається до охорони громадського порядку та боротьби з вуличною злочинністю в усіх районах міста Харкова та Харківської області.

Патрулювання здійснюють з 16:00 до 22:00, мають спеціальну екіпіровку, штатну зброю та респіратори. Наразі перевіряють Південний вокзал.

Яків Єманов, офіцер Нацгвардії України

На станції “Харків-Пассажирський” здійснюється 4 маршрути. Це 2 спільних наряди зі співробітниками поліції та 2 самостійних.

Нацгвардійці також вирішили приєднатися до акції, яка зараз проходить по всьому світу. В ній взяли участь медики, відомі актори, співаки, політики та представники громадськості.

Діана Краснікова, речниця Слобожанської бригади Нацгвардії України

Ми закликаємо усіх харків’ян залишатися вдома і дякуємо тим, хто вже це зробив. І запевняємо, що ми охороняємо вашу безпеку, а ви будь ласка залишайтеся вдома.

Заклик до людей дотримуватися карантину з’явився навіть у небі. Австрійський пілот під час польоту на своему літаку залишив напис “Stay Home” – “Залишайтеся вдома”.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.