• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

Як Королівська родина справляється з діагнозом “коронавірус” у принца Чарльза

Мир    678
Як Королівська родина справляється з діагнозом “коронавірус” у принца Чарльза

Після того, як лікар виявив, що принц Уельський має позитивний тест на COVID-19, королівська родина тримається від хворого на відстані.

Приводом для тестування став легкий прояв симптомів. Хоча герцогиня Корнуольська Камілла знаходиться в тісному контакті з Чарльзом, результати її тестування негативні. “Загалом принц залишається в доброму стані і протягом останніх кількох днів працює вдома, як завжди”,повідомляє таємне джерело виданню Е-NEWS.

За даними джерела, принц і герцогиня зараз перебувають у Бірхаллі, шотландському будинку Чарльза, розташованому в бальморальному маєтку королеви Єлизавети в Шотландії. “Обоє самоізолювалися, а Камілла дотримується медичних порад, поки Чарльз одужує. Він знаходиться у доброму гуморі, про який нам сьогодні розповідали його помічники, і досі працює зі свого маєтку,”ідеться у повідомленні.

Через свою хворобу та турботу про здоров’я кожного, Чарльз тримається на відстані від решти Королівської родини, хоча автор інформації каже: “Інші члени королівської родини спілкувалися з ним по телефону, але це дуже багато”. Це – справи, як завжди “.

“Принц Чарльз не хоче надмірної метушні, оскільки, очевидно, від вірусу страждають багато тисяч людей, деякі набагато важче за нього”,додає джерело.

Королева Єлизавета ІІ та її чоловік принц Філліп наразі соціально усамітнилися у своєму маєтку Віндзор, тоді як принц Вільям, Кейт Міддлтон та їхні діти перебувають у своєму заміському маєтку Анмер Холл у Сандрінгхемі, повідомляє Harper’s Bazaar.

Щодо здоров’я 93-річної королеви, Букінгемський палац заявив, що королева Єлизавета II “залишається в доброму стані”. “Королева востаннє побачила принца Уельського коротко вранці 12 березня і дотримується всіх відповідних порад щодо її добробуту”, – йдеться у офіційній заяві.

Читайте також: Князь Монако – жертва COVID-19

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.