Німеччина демонструє світу, як слід боротися проти COVID-19
Щоб запобігати поширенню, Німеччина проводить 160 000 діагностичних тестів на тиждень. Більша кількість тестів і виявлених ними випадків знижує рівень смертності в країні.
Українська служба ВВС надрукувала аналітичний матеріал, в якому автори з’ясовують причини низької смертності від COVID-19 в Німеччині — порівняно до сусідніх країн.
Так, за даними ВВС, станом на 1 квітня в Німеччині захворіли на коронавірус понад 73 тисячі людей, а померли з них — лише 802 людини.
Тобто смерть настала лише в 1,1% випадків. Це дуже низький показник, порівняно до Італії та Іспанії.
В Італії з майже 106 тисяч хворих померли понад 12 400, тобто 11,8%, а в Іспанії — із 102 тисяч інфікованих померли 9 053, тож, відповідно, там 8,9% випадків є летальними.
Німеччина готувалася до пандемії майже за три тижні до 27 січня, коли в країні виявили перший випадок інфікування. Уряд Німеччини вчасно взяв до уваги ситуацію в Китаї і створив Комітет з нагляду ще 6 січня 2020 року. І саме члени комітету вирішили впровадити використання діагностичних тестів.
28 тисяч ліжок у відділеннях інтенсивної терапії, на першому етапі загальнонаціонального карантину дозволяють надати інтенсивне стаціонарне лікування кожному тяжкохворому, бо це — 1 місце на 3-х з усієї кількості інфікованих на сьогодні.
Німеччина може збільшити кількість реанімаційних відділень, адже є четвертою державою із 40 найбагатших країн світу за кількістю лікарняних ліжок на одного мешканця — 8 на кожну 1 тисячу. У Німеччині також найбільша концентрація лікарень у Європі: 1 900 для 82 мільйонів мешканців.
Що ж до ситуації в Україні, уряд також впроваджує жорсткіші заходи щодо дотримання карантину.





