• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

За 100 млн грн дороги на Харківщині мають відремонтувати чотири фірми

Харьков    1627
За 100 млн грн дороги на Харківщині мають відремонтувати чотири фірми

ТОВ «Євробуд-Плюс», ТОВ «БК «Євродор»,  ПП «Харківспецбудмеханізація-7» і ТОВ «Енерготепло» виграли шість тендерів на контракти з ремонту автошляхів місцевого значення. Замовником виступає ДП «Дороги Харківщини».

Таку інформацію оприлюднив Харківський антикорупційний центр, посилаючись на систему “Прозорро”. За словами АКЦ, загальна вартість цих угод склала 100 млн. грн.

Фірма з міста Богуслава на Дніпропетровщині ТОВ «Євробуд-Плюс» має виконати поточний ремонт середньої складності на ділянках автошляху “Сахновщина-Великі Бучки” – за 18,92 млн. грн., а також на ділянці траси “Садове – Катеринівка” – за 18,76 млн. грн. «Євробуд-Плюс» належить Карену Антоняну, а головним інженером цієї є керівник Павлоградського райавтодору Юрій Чінін.

Тендер вартістю 5,325 млн грн. на ремонт під’їзду до смт Високий  і тендер на під’їзд до села Черкаські Тишки вартістю 5,698 млн грн виграло ТОВ «БК «Євродор», котре має двох кінцевих беніціарок: Тетяну Кисіль та Ганну Галевич. Директор підприємства – Микола Кривий. Харківський антикорупційний центр вже писав, саме це підприємство, виконуючи підряд на ремонт ділянки дороги Великий Бурлук-Григорівка –Обухівка-Дворічна влітку 2019 року, завищила вартість асфальтової суміші.

АКЦ зазначає, що переможцем аукціону на ремонт дороги Нова Водолага – Медведівка – Соснівка – Наталине стало ПП «Харківспецбудмеханізація-7». Вартість робіт – 27,56. Засновницею є Інна Топчій. Раніше серед засновників були Олег Кіяшко та Вадим Казарцев. При цьому вартість контракту від заявленої ціни стала нижчою, але менше ніж на 5%.

Шостий тендер вибороло підприємство ТОВ «Енерготепло», яке за інформацією ХАКЦ, належить дружині начальника управління Державної служби України з безпеки на транспорті у Харківській області та депутата Харківської облради Євгена Шатохіна – Олені. Фірмі дістався підряд на ремонт дороги Золочів-Козача Лопань вартістю 23,8 млн. грн.

На всіх торгах в тендерній документації були прописані умови підтвердження виконання аналогічного договору: учасник мав надати документальне підтвердження виконання аналогічного договору, виконаного в останні три роки по 100% обсягам робіт в договорах, які були виконані не менше ніж на 85%.

“Подібні умови, які часто вставляють на українських дорожніх торгах, Укравтодору Антимонопольний комітет України вже неодноразово визнавав дискримінацією, і змушував змовника прибрати вимоги у такій редакції, але служби автодоріг продовжують вписувати її до тендерної документації”, – зазначають в ХАКЦ.

Як повідомлялося Мг “Об’єктив”, тендер від КП “Харківзеленбуд” виграла фірма зі статутним капіталом 1 тис. грн.

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.