• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Чи можна з послабленням карантину користуватися на Харківщині приміським транспортом (відео)

Общество    2251
Чи можна з послабленням карантину користуватися на Харківщині приміським транспортом (відео)

Згідно з рішенням уряду, 22 травня мало відновитися перевезення пасажирів у міському та приміському транспорті.

Тож вже зранку дехто з харків’ян почав приїжджати на автовокзали та залізничні станції приміського сполучення. Микола працює на одному з заводів міста і має у підпорядкуванні кілька людей.

Микола, харків’янин

Написано, что с 22 должны ходить, вот я и решил узнать восстановили електрички или нет, чтобы знать рассчитывать мне на своїх людей, которые на работу приедут или обходиться теми, кто в Харькове живет.

 

Світлана Єченіна, кореспондентка

Тож на всіх, хто сьогодні завітав на приміський вокзал чекало ось таке оголошення. Як ми бачимо, коректором та маркером дата виправлена. Тож тепер чекаємо, що електрички запустять з першого червня.

У пресслужбі Південої залізниці у Харкові повідомили, що керуються рішенням уряду і готуються до відкриття приміських сполучень, але таки з 1 червня. Це підтвердили і у облдержадміністрації. Проте містяни із нетерпінням чекають і того дня, коли транспорт буде курсувати між областями. Василь збирається їхати до Одеси. Проте, зізнається, вже втомився шукати квиток, адже майже всі водії, які подають оголошення, намагаються схитрувати.

Василь, харків’янин

У всех стоят одни цены, а когда созваниваешься с человеком то он говорит совсем другую цену. 525 это как минимум на сайте, а когда созваниваешься они все говорят, что едут через Мерефу, а это плюс 200 километров и, соответственно, 750 -800 гривен.

Міжобласні перевезення, згідно з рішенням уряду, мають відновитися 1 червня. А вже зараз у Харкові продовжують готувати до відкриття метро. Адже напередодні мер міста повідомив, що підземка запрацює з понеділка, 25 травня.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.