• Понедельник 01.03.2021
  • Харьков +0.78°С
  • USD 27.95
  • EUR 33.84

Нову маршрутну карту пацієнта розроблятимуть на Харківщині

Общество    621
Нову маршрутну карту пацієнта розроблятимуть на Харківщині

У Харківській області може з’явитися нова маршрутна карта пацієнта. За нею лікарі вирішуватимуть, до якої опорної лікарні доправляти хворого на COVID-19.

Це допоможе розв’язувати проблему з переповненням деяких медзакладів, повідомила перша заступниця голови Харківської облдержадміністрації Тетяна Єгорова-Луценко.

«З приводу цього багато різних думок. І щодо необхідності зміни маршруту пацієнта, щоб «швидка» одразу відвозила хворого безпосередньо вже в лікарню за напрямком. На сьогодні пропозицію ми отримали, і завтра ми будемо збиратися, розглядати це питання разом із нашим департаментом», – зазначила чиновниця.

Також планують ввести нову посаду в департаменті охорони здоров’я ХОДА – «заступник директора департаменту з питань боротьби з COVID-19». На думку Єгорової-Луценко, це дозволить займатися проблемою коронавірусу більш детально і водночас контролювати ситуацію щодо інших хвороб.

Розглянуть і пропозицію об’єднання дорослої та дитячої обласних інфекційних лікарень. Однак коли оголосять результати обговорень — чиновниця не повідомила.

Нагадаємо, що yа Харківщині готуються до відкриття лікарень другої хвилі для хворих на COVID-19.

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.