• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

Кучер уточнив, кого мав на увазі, коли просив правоохоронців розслідувати версію «недбалість»

Общество    1490
Кучер уточнив, кого мав на увазі, коли просив правоохоронців розслідувати версію «недбалість»

Глава Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер конкретизував, що напередодні, коли робив заяву і просив правоохоронців звернути увагу на одну з версій авіатрощі під Чугуєвом, мав на увазі «не просто рядову людину».

«Це не просто диспетчер. Це не просто рядова людина, яка приймає рішення. Є керівник польоту, є керівник університету. Заступники, які теж є відповідальними. Я не хочу, щоб ви сприймали це як зміщення на якусь рядову людину. Звісно, ні. Навіть якщо це вищий посадовий склад, вони повинні понести покарання. Але прізвища ми повинні почути» , – заявив Кучер журналістам біля Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Нагадаємо, напередодні Кучер повідомив, що зараз розглядаються три версії причин трагедії: теракт, несправність борту та недбалість, і він звернувся до правоохоронців з проханням звернути увагу на останню версію. Очільник ОДА розповів, що особи, які відповідали за посадку, знали, що в літака Ан-26 виникла несправність двигуна, але надали пріоритет іншому борту, через що була втрачена хвилина часу.

Голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи, віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський також повідомляв наступне: «О 20:38 екіпаж помітив падіння тиску по «ИКМ» (вимірювач крутного моменту) лівого двигуна, про що доповів керівнику польотів. За командою керівника польотів екіпаж припинив виконання польотного завдання. Через те, що на посадку заходив ще один літак керівник польотів дав дозвіл на посадку через хвилину після запиту. Екіпаж літака виконав маневр на посадочний курс, після чого керівник району посадки дав команду на зниження, перевірку шасі та закрилок, що було виконано. Надалі командир екіпажу доповів про готовність до посадки та більше в ефір нічого не повідомляв. О 20:45 при заході на посадку літак втратив висоту та зіткнувся із землею на відстані близько 1 500 м від злітної смуги аеродрому військової частини поблизу Чугуєва».

Фото: Павло Пахоменко

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Олена Нагорна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.