• Четверг 03.12.2020
  • Харьков -4°С
  • USD 28.44
  • EUR 34.32

Зі шкільних меню зникнуть сосиски та ковбаси, а ще солодкі газовані напої — Віктор Ляшко

Общество    545
Зі шкільних меню зникнуть сосиски та ковбаси, а ще солодкі газовані напої — Віктор Ляшко

У МОЗ розробляють нове меню для школярів — вже відомо, що воно буде враховувати дієтичне харчування. 

Про це розповів Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України.

Зокрема, вже відомо, що у дитячому харчуванні недоречні ані сосиски, ані інші ковбасні вироби. Також з меню приберуть будь-які газовані солодкі напої. Акцент робитиметься на здоровій та вітамінній їжі, яка дозволить дітям мати сили та наснагу до навчання.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко також розповів про те, що неприпустимими у раціоні школярів є так звані енергетики.

«Міністерством охорони здоров’я розроблено проект постанови КМУ “Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”. Для того, щоб зробити крок вперед до організації та впровадження здорового харчування для наших дітей, запрошуємо ознайомитися та долучитися до обговорення положень. Тим паче, що світова тенденція говорить про те, що наші діти стали більше їсти шкідливої їжі і менше рухатися. Тому, необхідно зробити дитяче харчування різноманітним та корисним», — зазначив він.

Кількість цукру та солі у напоях та стравах буде прораховуватися згідно з рекомендаціями лікарів, а м’ясні та рибні страви у меню будуть максимально поживними та корисними для дитячих організмів.

Також буде приділена увага організації процесу харчування як такому.

Раніше повідомлялося про нові правила стосовно відповідальності за булінг у школах України.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.