• Воскресенье 07.03.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 27.76
  • EUR 33.41

Одні з найдорожчих у Харкові: на бульварі Юр’єва встановлять коштовні урни (відео)

Общество    1295
Одні з найдорожчих у Харкові: на бульварі Юр’єва встановлять коштовні урни (відео)

Реконструкція бульвару Юр’єва у Харкові продовжується. Востаннє ремонтні роботи там проводили у 2011, і цьогоріч територію вирішили оновити. 

Ніколь Костенко, кореспондентка

Минулого місяця на бульварі Юр’єва відкрили найбільший в Україні урбан-парк. Однак на іншій частині все ще триває реконструкція. Наразі працівники встановлюють нові лавки та урни.

На думку деяких місцевих мешканців, лавок у парку все ж встановили замало.

Ніна Іванівна, пенсіонерка

Лавочек было очень много. Окна моего дома выходят прямо на фонтан. Было 4 лавочки – исчезли. – Не хватает? – Нет! Нам как пенсионерам, что нужно? – Выйти отдохнуть. Присесть не на что будет.

Ніколь Костенко, кореспондентка

А на цьому місці реконструкція поки що зупинилася. Як ми бачимо, раніше на бульварі були звичні антивандальні урни та жовті лавки. Однак незабаром їх мають замінити на ось такі сірі.

Крім того, поряд з магазинами мають оновити покриття протяжністю майже кілометр. Кур’єр Олександр нарікає: давно чекає ремонту, бо об’їжджати ями на велосипеді важко.

Олександр, кур’єр

Давно уже пора. Я здесь местный житель, живу недалеко. И если бы этот бульвар был более привлекательный – тут добавилось бы больше каких-то новых торговых точек.

На сайті публічних закупівель ProZorro зазначається, що реконструкція парку обійдеться у суму майже 48 мільйонів гривень.

Євген Лісічкін, антикорупціонер

У цьому році мають зробити робіт приблизно на 36 мільйонів гривень. Мають на 23 мільйони гривень зробити покриття. Паркові лави коштують, їх 166 штук, їх мають поставити в зеленій зоні – від 13 до 19 тисяч гривень. Також там на 4 мільйони гривень у зеленій зоні – з 48, 4 мільйони на освітлення піде.

А от урни виявилися найдорожчими на бульварі – майже по 3800 чотири тисячі гривень. Лісічкін акцентує, що в усіх інших парках міста, крім Саржиного яру, вони коштують значно дешевше – приблизно по 900 гривень за штуку.

Олена Олексіївна, пенсіонерка

Сейчас – прекрасно. Хочется, чтобы было лучше, чтобы дышать было легче по этой тяжелой в данный момент жизни. Надеемся все будет хорошо!

Раніше в мерії повідомляли, що реконструйований бульвар мають відкрити наступного року.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.