• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +25.79°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

Сьома річниця початку революції: харків’яни вийшли на мітинг (фото)

Общество    1440
Сьома річниця початку революції: харків’яни вийшли на мітинг (фото)

Декілька сотень людей зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі Харкова.

Активісти відзначають сьому річницю початку Революції гідності, – передає кореспондент МГ «Об’єктив». Також цього дня святкують День Гідності та Свободи.

“Народ вистояв проти тих, хто був озброєним до зубів. Хто цинічно міг приносити в жертву найкращих синів України. А ми вистояли. Здобуток Майдану – це саме те, що змінилося у нашій ментальності й свідомості”, – підкреслив “духівник” харківського Євромайдану священник Віктор Маринчак.

Оскільки зібрання біля пам’ятника Кобзарю стали традиційними під час харківського Євромайдану, річницю початку революції активісти відзначають на цьому ж місці.

Нагадаємо, за кілька днів до Вільнюського саміту східного партнерства, 21 листопада 2013 року, Кабмін вирішив призупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Це призвело до масових акцій протесту в різних регіонах нашої держави. Із цього й почалася Революція гідності. Помаранчева революція 2004 року також розпочалася наприкінці листопада.

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?

Подписывайся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 или Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.