• Воскресенье 17.01.2021
  • Харьков -16.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Перший день під керівництвом Тимчук: яка обстановка в Харківській ОДА (відео)

Общество    1943
Перший день під керівництвом Тимчук: яка обстановка в Харківській ОДА (відео)

Урочистих церемоній у зв’яку із призначенням нової керівниці не було.

Артем Листопад, кореспондент 

Боротьба з коронавірусом, питання бюджету та робота з обласною радою. Такі пріоритети напередодні озвучила нова очільниця облдержадміністрації Айна Тимчук. Та які ж перші кроки здійснить чиновниця? Із цим та іншими питаннями йдемо до очільниці ХОДА в її перший робочий день.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Тимчук 27 листопада. Чиновниця має багаторічний стаж в органах державної влади. Працювала у Дніпропетровських міськраді, облдержадміністрації та облраді. За часів президентства Віктора Януковича була заступницею мера Харкова Геннадія Кернеса, а при Петрові Порошенкові – повернулася до Дніпропетровської ОДА. Перші кроки на новій посаді, ставлення до попередника Олексія Кучера та Геннадія Кернеса, можливі кадрові зміни в апараті облдержадміністрації. Питання підготували – стукаємо до приймальні. На дверях нової таблички ще немає.

Артем Листопад, кореспондент

Чи можна з губернатором поспілкуватися, тому що дуже багато питань назбиралося? – Чуть позже. – Нам зачекати трішки?

Черговий правоохоронець комусь телефонує, ми чекаємо. Та за декілька хвилин із кабінету вийшов радник Айни Тимчук – Антон Деньгуб. Чоловік сказав, що поспілкуватися із очільницею ХОДА сьогодні не вийде.

Антон Деньгуб, радник голови ХОДА

Сьогодні перший робочий день. Потрібно вирішити дуже багато організаційних питань. Нормально вступити у свою посаду, аби ХОДА функціонувала.

Урочистих церемоній у зв’яку із призначенням нової керівниці не було. Від цього відмовилися через карантин. Також радник голови ХОДА сказав, що сам зараз не в змозі відповісти на наші питання. Але пообіцяв згодом організувати пресконференцію.

Антон Деньгуб, радник голови ХОДА

Я теж тільки заступив сьогодні на свої посадові обов’язки. Мені також потрібен час, на жаль. Я розумію, що засоби масової інформації у нас – ще одна гілка влади. Я особисто зберу всіх і поспілкуюся.

Поки не буде вибудована організаційна структура облдержадміністрації, не можливо говорити про перші кроки її керівництва, сказав Деньгуб. Наразі чиновники займаються наступним:

Антон Деньгуб, радник голови ХОДА

Нова голова обласної ради, тут є заступники, є керівники структурних підрозділів, начальники департаментів, начальники управлінь. Так, звісно. Сьогодні буде знайомство, ознайомлення з функціоналом, ознайомлення зі структурою. Можливо, її треба буде змінювати.

У перший день роботи обладміністрації під керівництвом Тимчук у коридорах нелюдно. Із заступниками очільниці ХОДА не вдалося поспілкуватися через нараду. Водночас її радник пообіцяв, що комунікація зі ЗМІ – буде.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.