• Понедельник 18.01.2021
  • Харьков -16.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

«В районній адміністрації мене не захотіли навіть слухати»: жінка з Гороб’ївки 3 місяці живе в сараї

Общество    805
«В районній адміністрації мене не захотіли навіть слухати»: жінка з Гороб’ївки 3 місяці живе в сараї

Наталя Мостова досі не отримала компенсацію за згорілий будинок. Сьогодні разом з односельцями вона вийшла на пікет під стані ХОДА.

Як розповіла Наталя Мостова кореспонденту МГ «Об’єктив», вона неодноразово подавала документи на отримання компенсації, але коли прийшли кошти, її батько, власник житла, вже помер. У право наслідування жінка разом із братом вступлять лише через півроку, тож надії на отримання грошей у Наталі вже майже не залишилось.

«Коли я звернулась до райдержадміністрації, мені коротко і ясно відповіли: батько не написав заяви, немає кому начисляти компенсацію, тому повертаються кошти на Київ, як незатребувані. Ну, як вони незатребувані? У мене від нотаріуса є документ, що у спадщину вступили двоє – я і мій брат. Мене не захотіли навіть слухати. Не увійшли у моє скрутне становище з житлом», – каже жінка.

За словами Наталі, вона живе у сараї, а худобу «прилаштувала» по сусідах.

«Так і живу в сараї. Корова в одних сусідів, свині – в інших сусідів. Півроку пройде, поки я вступлю у спадщину. Але я зараз жити хочу, а не через півроку. Зараз я не живу, а існую. Прокидаюсь з жахом, що залишилась у такому становищі. І в чому моя вина, я теж не розумію?» – каже вона.

Нагадаємо, зранку 1 грудня жителі згорілої Гороб’ївки вийшли на пікет під стіни ХОДА з вимогою видати їм обіцяну компенсацію. За словами першої заступниці голови ХОДА Тетяни Єгорової-Луценко, яка вийшла поспілкуватися з учасниками пікету, погорільці з Дворічанського району можуть отримати допомогу лише після другої сесії облради.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.