• Воскресенье 28.02.2021
  • Харьков +0.78°С
  • USD 27.93
  • EUR 34.15

Харківський чиновник прокоментував справу про “незаконне збагачення” (відео)

Общество    772
Харківський чиновник прокоментував справу про “незаконне збагачення” (відео)

У міськраді Харкова йдуть звільнення і перепризначення чиновників. 

Володимир Солошкін обіймає посаду начальника управління комунального майна та приватизації, що є структурою департаменту економіки та комунального майна Харківської міськради. У 2016 в межах кримінального провадження за статтею “незаконне збагачення” правоохоронці провели обшук за місцем мешкання чиновника. Він жив у будинку, який йому не належить. Поліція знайшла низку цінних речей: золоті злитки, валюту, ікони, монети, холодну зброю, макет автомата та картини. Портрет Солошкіна ЗМІ тоді охрестили як “Пшонка-style”. Згідно з декларацією, чиновник мав дві квартири, одну з них у Криму, і три автівки, а от протягом 2015 року заробив лише близько 77,8 тисяч гривень. Яка доля цього кримінального провадження? Йдемо до чиновника, аби запитати.

Володимир Солошкін, начальник управління комунального майна та приватизації ДЕКМ

Решта зазначених там речей не відносяться до мене. – А які із них відносяться? – Я ще раз кажу, я це коментувати не буду. – Чому? – А тому що ні одна цінна річ, яка б належала мені, не була б доказана.

Як повідомляв портал “Антикор”, у суді адвокати Солошкіна заявляли, що частина речей, як-то ручки “Паркер”, – подарунки, а інша – не є власністю чиновника. Мовляв, золото і монети він просто зберігав згідно з договором, а 5 тисяч доларів – позичив. Сам Солошкін детальніше розповісти про ті події відмовляється.

Володимир Солошкін, начальник управління комунального майна та приватизації ДЕКМ

Не було встановлено цінних речей. Годинники – це не цінна річ. Ікони, які продавалися і було підтвердження, що вони були куплені у простих магазинах, – це не є цінна річ. – Холодна зброя, було встановлено, що знайдено холодну зброю. – Я ж вам кажу, була проведена експертиза і не було встановлено, що це холодна зброя або цінна річ.

Солошкін стверджує, що справу закрили через відсутність складу злочину. Чи дійсно це так? Ми звернулися до обласної прокуратури, але там точної відповіді не надали. Лише зазначили, що підозру чиновнику не оголошували. Як раніше повідомляли у прокуратурі, провадження було відкрито через можливі махінації з нежитловими приміщеннями.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.