В селищі Кочеток освятили водозабір, звідки вода йде у домівки майже всіх харків’ян.
![](https://www.objectiv.tv/wp-content/uploads/2021/01/12-150x150.png)
Антон Малиновський, кореспондент У селищі Кочеток, згідно зі щорічною традицією, на Водохреще освятили водозабір. Тепер освячена вода тектиме з кранів харків’ян. |
|
У водозаборі комплексу «Донець» прорубали ополонку у вигляді хреста. Настоятель місцевого храму Петро прочитав молитви та провів церемонію освячення. Каже: святити воду можна хоч щодня, але таку силу вона матиме лише 19 січня.
![](https://www.objectiv.tv/wp-content/uploads/2021/01/13-150x150.png)
Протоєрей Петро, настоятель храму Володимирської ікони Божої матері Эта вода — большая святыня, которую обычно христиане держат весь год. Натощак можно пить, как любую святыню. |
|
До комплексу вода потрапляє з річки Сіверський Донець. Після підготовки вона потрапляє до Харкова. Саме цією водою користуються майже всі містяни, каже директор комплексу.
![](https://www.objectiv.tv/wp-content/uploads/2021/01/14-150x150.png)
Ігор Злидень, директор комплексу водопідготовки «Донець» КП «Харківводоканал» Ежегодно проводится освящение водички. Сегодня водичка святая, обладает прекрасными свойствами. Уже сегодня святая водичка пойдет в каждый дом наших харьковчан. |
|
Зазвичай на це місце приходило близько сотні людей, каже Злидень. Але через карантинні обмеження цьогоріч тут пусто — протоєрей освятив воду, яку потім передадуть охочим.