• Четверг 04.03.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

Харків’яни можуть приєднатися до екоакції та передати ялинки тваринам

Общество    486
Харків’яни можуть приєднатися до екоакції та передати ялинки тваринам

Усі охочі можуть нести дерева до чотирьох різних локацій, які розташовані поблизу великих житлових масивів. Така акція проходить наразі у Харкові та триватиме до кінця тижня.

У чотирьох районах Харкова проходить акція зі збору новорічних ялинок. Дерева приймають працівники Фельдман Екопарк біля торгівельно-розважальних центрів на Салтівці, Олексіївці, Новій Баварії та ХТЗ. Ветеринарний лікар Андрій Московий пояснює: ялинки помістять у вольєри до тварин.

Андрій Московий, головний ветеринарний лікар Фельдман Екопарк

Животным они нужны для получения разных минералов, витаминов, которые содержатся в коре, в иголочках. Также мы используем в качестве подстилки, насыпаем иголки животным. Они там лежат, им нравится запах.

 

Дмитро, харків’янин

Я часто в экопарке был. Я видел, что их животным дают. Кто-то кушает, у кого-то для украшения оно. Почему не помочь животным? 

Речник екопарку Олексій Костюченко розповідає: на ініціативу відгукнулися представники декількох ТРЦ.

Олексій Костюченко, речник Фельдман Екопарк

“Французский бульвар”, “Шато Ледо” передали свою зеленую 10-метровую красавицу на корм животным и для обогащения среды обитания. Мы рассчитываем на то, что харьковчане будут активно принимать участие. Если акция понравится, то этот пилотный проект мы будем развивать в следующем году и надеемся, что уже будет больше локаций.

Ялинки збиратимуть до кінця цього тижня. Організатори просять харків’ян уважно перевіряти новорічні дерева, аби до тварин не потрапили частини прикрас, які можуть їм нашкодити.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.