• Четверг 04.03.2021
  • Харьков -2.11°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

Центр для наркозалежних і “Щаслива старість”: які ще об’єкти має власник згорілого пансіонату

Общество    950
Центр для наркозалежних і “Щаслива старість”: які ще об’єкти має власник згорілого пансіонату

Власник згорілого “Золотого часу” має ще декілька об’єктів соціальної сфери. Нашим журналістам вдалося їх розшукати.

Артем Листопад, кореспондент 

Ще один будинок для літніх людей знаходиться неподалік місця трагедії – у Метробудівницькому провулку. Однак нам ніхто не відчиняє і людей на подвір’ї або у вікнах ми не побачили.

Наразі за високим парканом нікого немає, говорять сусіди.

Никого там нет сейчас, никого я не видел. Тихо, спокійно було? – Тихо, спокойно все.

Євгенія, місцева мешканка 

Это был он когда-то, а потом его куда-то перевезли. – И сейчас там людей нет? – Нет. – А когда перевезли? – Вы знаете, не помню или весной.

Власником будинку є Славік Акопян. Він же є господарем пансіонату “Золотий час”, який згорів напередодні. Адреси об’єктів, власником яких також є цей чоловік, опублікував юрист Олексій Романов із посиланням на реєстр нерухомості. А в соцмережах є інформація, що харків’яни заявляли в поліцію про нелегальні будинки для літніх людей ще в середині минулого року. Скаржилися й на дім на Переяславській вулиці. Саме сюди, за даними джерела у правоохоронних органах, перевезли декількох погорільців із “Золотого часу”. Але на місці нічого не коментують.

Никаких комментариев не даем, никаких комментариев не даем. Все, до свидания.

Цей заклад зветься “Щасливою старістю” і він працює, згадується на сайті будинку для літніх людей.

Оксана, місцева мешканка 

Первый раз вообще слышим, что тут дом престарелых. Никогда не видели, чтобы тут машины были. – А как вообще тут? Спокойно, тихо? – Очень тихо. Да, хороший район.

А це вже реабілітаційний центр, який також знаходиться поруч – на Лисій Горі. Він, як повідомляв юрист, також є власністю Акопяна.

Сергій Романенко, співзасновник ГО “Нове життя – Україна”

Общественная организация “Новая жизнь – Украина”. – А чим займається? – Реабилитацией людей наркозависимых. Я отказываюсь давать какие-либо пояснения.

Деякі сусіди відгукуються про цей реабілітаційний центр негативно.

Марія та Олександр, сусіди

Неоднократно видели тут обдолбленных, убитых таскали в наркоцентр. Закладки оставляли постоянно.

Полиция и “скорые” очень часто здесь бывают. Их года два назад пытались выселить, был какой-то рейд. Перелазят к соседям, воруют все, закладки оставляют. Постоянные драки, крики.

Зараз в області проводять перевірки, аби виявити порушення в будинках для людей похилого віку та інших закладах соцсфери. Наприклад, в домі “Уют” на вулиці Чоботарській. Ця будівля не належить Акопяну. Від коментарів правоохоронці відмовляються.

Олександр Фільчаков, керівник Харківської обласної прокуратури 

Слідчими та процесуальними керівниками ці заклади та особи, які перебувають у цих закладах, документуються. Вони допитуються в якості свідків. Перевіряються умови тримання. Крім того, до даних перевірок залучені працівники ДСНС. Дані заклади по закону не передбачають обов’язкового ліцензування. Кримінальна відповідальність настає в разі перебування цих осіб у примусовому порядку.

Наразі в Холодногірському районі знайшли дві будівлі з порушеннями – там знаходилось занадто багато пацієнтів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.