• Четверг 15.04.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.98
  • EUR 33.48

Вантажівка проти пасажирського автобуса: подробиці ДТП з постраждалими (відео)

Общество    1222
Вантажівка проти пасажирського автобуса: подробиці ДТП з постраждалими (відео)

Свідки та друзі водіїв поділилися своїми версіями причин зіткнення.  

Світлана Єченіна, кореспондентка

Сьогодні зранку перехрестя проспекту Льва Ландау та вулиці Олімпійської не поділили ось цей КамАЗ та пасажирський автобус. В наслідок цього зіткнення постраждали кілька пасажирів.

Свідки кажуть: КамАЗ рухався головною дорогою – проспектом Льва Ландау, а автобус виїжджав із вулиці Олімпійської. Удар був такої сили, що вантажівку понесло і зупинитися вона змогла тільки, коли врізалась у стовп із дротами електропередачі на узбіччі. Цей момент з жахом згадує Володимир, адже від зіткнення з кіоском де він працює, вантажівку відділяло лише три метри.

Володимир

Та как-то все равно не очень пощастило, я вот тут вот с 7-ми утра на улице стоял, только сейчас зашел, чтобы можно было хоть как-то согреться, потому что не знал – под током, не под током. Ударит, не ударит.

І все ж у цій трощі не обійшлося без постраждалих. Травми отримали троє пасажирів автобусу. З місця події обидва водії поїхали надавати свідчення копам, а друзі шофера вантажівки діляться своєю версію пригоди.

Колега водія вантажівки

Автомобиль КамАЗ заканчивал проезд перекрестка на зеленый свет, а этот рано поехал и остановился не возле стоп-линии автобус, а вот здесь и резко начал движение и ударил.

Юрій, колега водія вантажівки

Выезжал и вот ударил его в средний мост. Вот где удар начинается . То есть, КамАЗ его никак не мог ударить. Как бы ни было, он ехал по главной улице.

А от свідки зіткнення кажуть: все було не зовсім так.

Наталя, свідок аварії

Он поворачивал, а видать у камазиста отказали провода. Он ехал же по прямой в сторону Салтовки, а автобус поворачивал на Одесскую.

 

За попередніми даними поліції, правила таки порушив водій вантажівки – він їхав на червоне. Життю постраждалих зараз нічого не загрожує.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.