• Понедельник 08.03.2021
  • Харьков -1.05°С
  • USD 27.76
  • EUR 33.41

Харківський юрист пояснив, чому після президентських санкцій “Спортмастер” продовжив свою роботу (відео)

Общество    1475
Харківський юрист пояснив, чому після президентських санкцій “Спортмастер” продовжив свою роботу (відео)

Українська мережа магазинів “Спортмастер” закриватися поки не будуть.

Антон Малиновський, кореспондент

Це один із харківських магазинів “Спортмастер”. Минулого тижня проти торговельної мережі ввели санкції, тож усі точки продажу повинні були закрити. Чому цього не сталося – дивіться далі.

У магазині доволі людно – покупці обирають кросівки та одяг, а касири спокійно їх обслуговують. Магазин працює у штатному режимі. Чому його не зачинили адміністраторка Анна пояснювати не захотіла.

Анна, адміністраторка магазину

Вибачте, будь ласка, ми відмовляємся від коментарів.

Юрист Роман Чумак пояснює: українські магазини продовжать працювати. Справа в тому, що Володимир Зеленський ввів санкції проти компанії Sportmaster Operation, що в Сингапурі. А в Україні працює її дочірня компанія ТОВ “Спортмастер-Україна”. Тож санкції застосовані тільки до головуючої компанії.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”

Мережа магазинів може законно працювати та функціонувати в Україні, лише існують обмеження щодо виведення капіталу. Ну, наприклад, засновник українського магазину “Спортмастер” не зможе отримати дивіденди від діяльності такої мережі.

Таким чином, всі гроші, які зароблятимуть українські магазини компанії “Спортмастер” будуть залишатися саме в Україні. Зазначимо, що торгова мережа “Спортмастер” бере свій початок із Росі, а сінгапурська компанія з’явилася лише у 2012 році. А у 2014 та 2017 роках українські філіали пікетували через те, що “Спортмастер” значився спонсором конкурсу краси у так званій “ЛНР”.

Вони купують російські товари, користуються російськими послугами, не розуміючи, що це все – заправляє “калаші” сепаратистам, які вбивають наших хлопців на Сході. 

Своєю чергою у компанії “Спортмастер Україна” повідомили, що магазини продовжать працювати, а санкції вони вважають безпідставними. Роман Чумак пояснив: якщо будь-який суб’єкт санкцій продовжує свою діяльність, ним буде займатися Служба безпеки України.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Антон Малиновський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.